Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

665 403 000

61 291 01 92

Kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich

30 lat doświadczenia !

SILOTECH s.c. Daleszynek 7 64-423 Lubosz

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem budynków inwentarskich. Korzystamy już z 30-letniego doświadczenia na rynku rolniczym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Produkujemy silosy paszowe z tworzywa, automaty paszowe dla trzody, projektujemy i instalujemy kompletne systemy wentylacji, systemy zadawania pasz. Staramy się być zawsze elastyczni do potrzeb klienta.

Jesteśmy w stanie zaadoptować każde pomieszczenie do produkcji zwierzęcej, magazynowania pasz itp. Wykonujemy projekty, zajmujemy się montażem wszystkich urządzeń. W późniejszym czasie, w razie jakichkolwiek problemów gwarantujemy serwis i pomoc techniczną.


Nasza firma to gwarancja przemyślanej i dobrze wykonanej inwestycji, która w przyszłości ma przynosić Państwu jak największe korzyści.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


CERTYFIKATY

Nasze silosy paszowe posiadają certyfikat Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu.

Przeprowadzono badania wytrzymałościowe i określono że są zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa. Zostały sklasyfikowane jako maszyny i urządzenia przeznaczone dla rolnictwa i gospodarki leśnej.